Zapalenie jelita cienkiego i grubego u 11-latki

Moją 11 letnia córkę boli 3 tyg brzuch. Zrobiono jest usg.wyszło małe zapalenie jelita cienkiego i grubego .Lekarz przepisał jej debridat.rano i wieczorem. Dzisiaj obudziła się z bólem i nie była w stanie iść do szkoły.Czy ja mogę podawać jej jakieś leki przeciw bólowe?Czy może to być np.zapalenie wyrostka?Co jej podawać aby mogła normalnie funkcjonować? Beata.

U dziecka zapalenia wyrostka może się rozwinąć po kilkunastu godzinach. Wskazana częsta kontrola lekarza. No- Spa ale doraźnie. ..