Zapalenie mieszków włosowych na pośladkach

witam serdecznie Mam problem od wielu lat mam zapalenie mieszków włosowatych najczęściej na pośladkach bardzo źle to wygląda , i w dodatku to czasem boli ..błem u dermtologa przepisł mi spiristus z detromecyna itp..ale nic nie pomaga Szukam dermatologa z ok Katowic Chorzów co by się zajął tym problemem

Dzień dobry,

Po wyleczeniu Pana dolegliwości zalecam skorzystać z epilacji laserem diodowym, by problem już nigdy się nie pojawił. Póki co proszę udać się do dermatologa, który przepisze maści z antybiotykiem i proszę na co dzień stosować na okolicę pośladków mydło dezynfekujące.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,

Pierwszym krokiem powinna być wizyta u dermatologa, który wyleczy zapalenie. Po jego zakończeniu można rozważyć wdrożenie zabiegów epilacji laserowej, by trwale pozbyć się problemu.

Pozdrawiam