Zapalenie oskrzeli u dzieci

Mój syn ma 8 miesięcy. Już 5 raz leży w szpitalu. Ma straszne furczenia, świsty. Byłam z nim w Karpaczu, w centrum pulmologi i alergologii. Miał tam robione badania pod kątem mukowiscydozy. Nie ma alergii pokarmowej. W tej chwili też przebywa w szpitalu. Miał obturację i duszności. Obecnie ma odoskrzelowe zapalenie płuc. Lekarz mówi, że zmiany są minimalne. Mamy też podejrzenie refluksu, ale czekamy na badanie. Mamy termin dopiero na kwiecień. Dziecko jest cały czas na inhalacjach w domu, z krótkimi przerwami takimi jak tydzień na antybiotykach.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie!
Jeśli dobrze rozumiem, dziecko jest pod stałą opieką lekarza i prowadzona jest diagnostyka dolegliwości syna. Plan diagnostyki jest bardzo dobrze zaplanowany. Niestety terminy są długie, ale na to nie można nic poradzić. Choć wiem, że to dla Państwa trudne, należy poczekać jeszcze trochę na kolejne badania, które być może odpowiedzą na pytanie, co jest przyczyną nawracających infekcji.
Pozdrawiam.