Zapalenie pęcherza u 12-latki
Dzień dobry,Moja córka 12- letnia w tym roku miała juź po raz 3-ci zapalenie pęcherza .Lekarka przepisała jej saszetkę monuralu i 2tableki furaginu na noc przez 7dni,jaką mam pewność ze znowu nie powtórzy się?.miała robione usg -w porządku,posiew moczu gdy nie bolało ujemny. Co jeszcze mogę zrobić?

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji nie ma gwarancji braku nawrotu. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.