Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zapalenie pochwy a plamienia podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

mam pewien problem. Otoż wystapilo u mnie palemienie najpierw barwy brazowej a teraz jest juz to jasnoczerwony kolor. trwa to 3 dzien- plamienie jest skape. Mam 20 lat Przymuje tabletki antykoncepcyjne i mam torbiel na prawym jajniku ale nie jest niebezpieczny. W dodatku mialam lekkie zapalenie pochwy i ponad miesiac temu dstostalam na to lek Lactovaginal, ktorego jeszcze nie wzielam.Czy to plamienie moglo sie wziac z tego zapalenia czy to cos innego?Czy podcza tego plamienia moge wziac ten lek?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Piotr Wajda Ginekolog, Krosno
87 poziom zaufania

Podczas plamienia mozna zakładać lactovaginal. Plaminie przy pierwszych 3 opakowaniach tabletek zdarza sie często i pózniej ustępuje

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy