Zapalenie przydatków i złe samopoczucie
Dawno temu chorowałam na zapalenie przydatków. Od tego czasu ciągle w tej okolicy odczuwam bóle i ogólnie mam złe samopoczucie. Ginekologdzy badając mnie nie stwierdzają "ręcznie" zapalenia a badań nie robią bo szyjka wygląda na zdrową. Ostatnio zrobiłam tomografię miednicy i dostałam taki opis:"W miejscu przydatków widoczne są cienkościenne przestrzenie płynowe do 40 mm. Bez ewidentnych cech obecności komponenty litej do weryfikacji klinicznej/prostpektywnej".

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proszę koniecznie udać się z wynikami do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.