Zapalenie zatok a ekstrakcja zęba

Witam mam problem,mianowicie chodzi o to ze w pazdzierniku ubieglego roku usunelam gorna lewa 6. Miesiac pozniej dostalam zapalenia zatok a konkretnie lewej. Miesiac temu robilam rtg szczeki i w miejscu nad ta wyrwana 6 jest plama ,zaciemnienie jakby w zatoce.co to moze byc? Dodam iz na zdjeciu robionym po usunieciu nie ma tego. Prosze o pomoc. Nie posiadam drugiego zdjecia.

Witam, proszę zgłosić się ze zdjęciem do lekarza chirurga szczękowego lub laryngologa. Przez internet, nie widząc zdjęcia ani pacjenta, nie ma możliwości postawienia prawidłowej diagnozy. Pozdrawiam