Zapalenie żył i zastrzyki

MAM ZAPELENIE ZYL MAM ZASTRZYKI PRZECIW ZAKRZEPOWE I CYKLO 3 FORTE I ZEL LIOTON1000 CZY MOZE COS JESZCZE MAM BRAC ZEBY MINELO POPRAWIC TO ZAPALENIE CHODZI MI O SZYBKI POWROT DO ZDROWIA

Lek. Tomasz Budlewski

Po badaniu lekarskim otrzymał Pan odpowiedni zestaw leków. Trudno jest coś więcej radzić nie widząc pacjenta i go nie badając. Jeżeli coś mogę doradzić ewentualnie może udać się Pan do chirurga naczyniowego.