Zastrzyki przy zgrubieniu żył

JESTEM 33LETNIM CHŁOPAKIEM MAM ŻLAKI ŻYŁA MI ZGRUBŁA MAM ZASTRZYKI PRZEPISANA FRAXIPARINE 0.6 10SZTUK A TERAZ JEST DLUGI WEKEND CZY DO TYCH ZASZCZYKOW MOGE DOLACZYC CLEXANE 0,4 CZY MOGE JE WZIASC TE ZASZCZYKI Z TYMI PIERWSZYMI PRZEZ SOBOTE NIEDZIELE PONIEDZIALEK WTOREK CHODZI MI O SZYBKI POWROD DO ZDROWIA CZY MOZNA TAK DAWAC ZASZCZYKI JEDEN RANO A 2 WIECZOREM I JAKI JEST DOBRY SPOSOB ZEBY MI MINELO TO ZGRUBIENIE NA ZYLE MOZE JAKIES LEKI MASCIE TABLETKI MASCIE OKLADY PROSZE O POMOC

Proszę samodzielnie nie kumulować antykoagulantów (czyli nie łączyć Clexanu z Fraxipariną); lekarz, który zalecił Panu terapię dobrał odpowiednią dawkę. Miejscowo można stosować żel/maść z heparyną, np. Lioton.