Zaparcia, twardy stolec, blada skóra a spadek wagi

Witam, mam następujące objawy, zaparcie, twardy stolec, mocne cienie pod oczami i wory, blada skóra, ogólne zmęczenie. Przez ostatnie kilka miesięcy schudłem nie wiem ile, nie ważyłem się, biegam i jeźdzę na rowerze. Co może mi dolegać?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne. Może być to wynik nieprawidłowej diety, schorzeń przewodu pokarmowego jak i wielu innych nieprawidłowości, w tym chorób ogólnoustrojowych. Sugeruję zwrócić uwagę na to jak się Pan odżywia. Jeśli nie przyniesie to rezultatów, proszę udać się do lekarza POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.