Uciążliwe zaparcia, odbijanie, mdłości i łatwe przybieranie na wadze

Witam, od około 1,5 roku zaobserwowałam u siebie następujące dolegliwości : uciążliwe zaparcia (od dziecka), uczucie ciężkości, odbijanie się, mdłości po każdego rodzaju posiłku, do tego łatwo przybieram na wadze.I nigdy nie czuję głodu, spożywam około 1800 kcal dziennie, więc nie ma opcji ,że się przejadam. Morfologie zrobiłam i wszystko wyszło ok. Proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości najpewniej są wynikiem nieprawidłowości w obrębie przewodu pokarmowego. Konieczna jest dokładniejsza diagnostyka pod okiem lekarza POZ lub specjalisty gastroenterologa.