Zapomniałam pierwszej tabletki - czy mogę być w ciąży?

Witam,
mam cykle 28-dniowe, 17.11 był pierwszy dzień miesiączki, 21.11 lub 22.11 ostatni dzień krwawienia. 24.11 zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej (25.11. zażyłam dwie naraz)
Zaznaczam, że kochałam się z partnerem 22.11, 23.11, 24.11 oraz 25.11. Jakie jest prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciążę?

Witam serdecznie,
rozumiem, że zapomniała Pani o pierwszej tabletce z nowego opakowania. W tym przypadku należy stosować dodatkowe zabezpieczenie np. prezerwatywę przez kolejnych 7 dni. Natomiast jeżeli doszło do stosunków podczas 7-dniowej przerwy, należy zastosować tabletkę „po”.
Nie wiem, czy właśnie tak Pani postąpiła. Jeśli tak, działanie antykoncepcyjne tabletek powinno być zachowane. Jeżeli nie, istnieje możliwość, że zaszła Pani w ciążę.
Proponuję wykonanie testu ciążowego. W przypadku wyniku ujemnego, powtórzenie go za tydzień.
Pozdrawiam