Zapomniałam wziąć 2 tabletki...

Zapomniałam wziąć 2 tabletki (nie miałam ich przy sobie, a byłam na wyjeździe). Jak tylko wróciłam łyknęłam 2, a wieczorem tę o stałej porze (już 3). Czy dobrze zrobiłam? Zostało mi 9 do końca listka. Czy powinnam je dalej brać jeśli pojawi się choć małe krwawienie?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Postąpiła Pani prawidłowo, należy dokończyć blister.
Niestety nie można już liczyć na skuteczną antykoncepcję w czasie tego cyklu.
Przed rozpoczęciem następnego opakowania należy wykluczyć możliwość ciąży.

Redakcja abcZdrowie.pl