Zarastanie tętniczek płucnych

Robiłam tomografie płuc. W opisie bez zmian ale lekarz powiedział mi że mam zarastanie tętniczek płucnych i będę miała z tym problem . Minęło kilka lat i żaden lekarz nie interesuje się tym . Co mogę zrobić i do czego może doprowadzić ta przypadłość?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należałoby powtórzyć badania aby ocenić zaawansowanie choroby. Proszę udać się do specjalisty kardiologa, który po zbadaniu oraz ocenie wyników badań dodatkowych zadecyduje o konieczności leczenia. Do poradni kardiologicznej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.