Zarejestrowanie pojedynczych pobudzeń dodatkowych, nadkomorowych

prosze i interpretacje wyników: rytm wiodący zatokowy średnia 82/min.Hr min 43/m, HR max 150/min. zarejestrowano 8 pojedynczych pobudzeń dodatkowych komorowych oraz 62 pojedyncze pobudzenia dodatkowe nadkomorowe. holter zlecony w związku z kołataniem serca i kłuciem w sercu, zawrotami głowy. z góry dziękuje za szybka odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik nie wskazuje na żadne nieprawidłowości, które mogłyby odpowiadać za opisane objawy. Zdecydowanie wynik badania powinien jednak ocenić lekarz, który zlecił badanie.