Zasada 7 dni przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

witam mam pare pytan:1) zazylam tabletke escapelle i po6dniach rozpoczelam nowy blister tabletek antykoncepcyjnych czy teraz jestem bezpieczna bo w ulotce bylo napisane ze jesli przyjmie sie w czasie brania pigolek to nie jest sie bezpiecznym a jak to jest gdy po paru dniach zaczyna sie blister? 2) o co chodzi z zasada 7dni przy pigolkach i kiedy to jest? 3) czy jesli po stosunku skonczonym na zewnatrz partner nie umyl penisa i po3h kochalismy sie to na jego penisie plemniki sa jeszcze zywe?

Witam,
powinna Pani przyjąć tabletkę awaryjną, odstawić antykoncepcję i poczekać na krwawienie.
Nową antykoncepcję przyjąć dopiero po miesiącu po kolejnym krwawieniu.

pozdrawiam