Zasady prowadzenia ciąży

Czy lekarz ginekolog który prowadzi od początku ciąże nie powinien kierować się dobrem pacjentki i maluszka i brać pod uwagę każdą chorobę matki, wagę malca, lęki?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Specjalista ginekolog prowadzący ciążę powinien od początku ciąży kierować się dobrem zarówno dziecka jak i matki. Powinien zatem brać pod uwagę wszelkie czynniki, które mogą wpływać na ich stan zdrowia.