Zastosowanie tabletki po a opóźnienie miesiączki

Witam, chciałabym zapytać co powinnam robić. 10 stycznia wzięłam tabletke "dzień po", był to 14 dzień cyklu. Nie miałam skutków ubocznych, jednak okres dostałam spóźniony o 3 dni. Jednak niepokoi mnie jakoś krwawienia, pierwszego dnia był w miarę normalny, jednakże następnego dnia bardzo ubogi a trzeciego prawie w ogóle go nie było. A myśląc, że jest to normalny okres zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne. Co powinnam teraz robić, stosować je dalej, udać się na wizyte do lekarza? pomocy.

Aleksander Ropielewski

Prosze kontynuować leczenie. Zmiana charakteru okresu jest normalna po zastosowaniu "tabletek po".