Zastrzyki dla dziecka z gorączką

Witam mam 4 letnią córkę, która ostatnio miała gorączkę bliską 40(stopni) pojechaliśmy do pani doktor i ona zdecydowała się aby dziecko dostawało zastrzyki przez 5 dni teraz już jest wszystko dobrze ale problemem jest to że od ok.4 dni nic nie chce jeść byłam bardzo zmartwiona tą sytuacją więc zrobiłam USG wszystko wyszło dobrze więc dlatego pytam czemu córka nie chce jeść, pić pije bo po prostu w nią musimy je wmuszać aby się nie odwodniła proszę o odpowiedz w czym może być problem?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Odmowa przyjmowania pokarmu może mieć zarówno podłoże psychogenne jak i chorobowe. Proszę udać się z dzieckiem na wizytę kontrolną do lekarza.