Zatrzymane ósemki a bolesność podczas połykania

witam czy zatrzymane ósemki powodują ból z tej strony co rosną podczas polykania dużych kesow, trwa to już 6 miesięcy, wyniki krwi ok tylko cały czas za dużo limfocytów, węzeł za uchem twardy, mały jak ziarenko czasem ból szyji, nad obojczykiem laryngolog stwierdził refluks

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.