Co oznacza szczękościsk po ekstrakcji zatrzymanej ósemki?

Witam. Mam na imię Kuba. Moja 43 letnia mama jakieś dwa lata temu zaraz o wyrwaniu zatrzymanej 8 zaczęła mieć problemy ze szczęka. Szczekościsk, mocny ból nad gornymi 1. Po jakimś czasie doszedł do tego ból okolicy szyjnej. Drętwienie szyji, cały czas spięte mięśnie szyjne. Na zdjęciach RTG oraz tomografie nic nie wyszło(widoczne jest zwyrodnienie między 5 i 6 kregiem). Po roku doszedł do tego spadek masy ciała, osłabienie, wymioty. Proszę o pomoc.

Wiele wskazuje na wadę postawy i zgryzu, niestabilny staw krzyżowo-biodrowy, który powoduje napięcie mięśni szyi i głowy. Objawami są wtedy tak zwane punkty spustowe mięśni. Pozdrawiam