Co powoduje bóle zębów w szczęce?

Witam serdecznie. Od ok 4 miesięcy mam problem z którym nie potrafię sobie poradzić a lekarze mówią, że wszystko jest ok. Wszystko zaczęło się, jak podejrzewam w październiku 2017r. Zgłosiłem się do stomatologa z silnym bólem zębów. Pani stwierdziła, że z zębami jest ok ale ja nadal czułem silny ból, nie mogłem wskazać dokładnie który ząb mnie boli. Pani stomatolog rozwierciła mi 3 zęby podczas wizyt i nic nie zauważyła, dopiero po miesiącu okazało się że ząb 4 umierała i to od niej mnie bolały wszystkie zęby w szczęce. Teraz znów zaczyna się to samo, zaczynają i przestają mnie boleć zęby, które były sprawdzane przez panią stomatolog i nie wiem co mam zrobić bo na zdjęciu wszystko jest ok a ból przychodzi i odchodzi. Bardzo proszę o pokierowanie mnie w celu zdiagnozowania tego bólu... Pani stomatolog już nie wie co ma mi poradzić bo nic nie widać a ból nadal jest... Z góry dziękuję za odpowiedź Konrad

Najczęściej tego typu ból jest spowodowany wadą postawy i zgryzu a w konsekwencji przewlekłego napięcia mięśni co prowokuje do powstawania tak zwanych punktów spustowych symulujących ból zębów. Pozdrawiam