Zatrzymane ósemki a dyskomfort w gardle

Witam mam zatrzymane ósemki. czy to przez nie mogę czuć ogólny dyskomfort tej strony twarzy, w której znajdują się ósemki. dyskomfort podczas spotkania w okolicy gardła, cisnienie w policzku, po naciśnięciu na dziasko w okolicy ósemki lekki ból, czy przez to może tam się rozwijać jakaś bakteria, która podwyższa mi limfocyty

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zdecydowanie tak. Proszę skonsultować się ze stomatologiem. Pozdrawiam