Zatrzymanie miesiączkowania i skrócenie czasu trwania okresu

spóźniał mi się okres7 tygodni. Poszłam do ginekologa25.10.Tuż przed badaniem zobaczyłam dwie małe brązowe plamki na wkładce. Pani dr. sprawdzała moją błonę, powiedziała, że pewnie coś mi się 'zablokowało'. Na palcu na rękawiczce było trochę krwi.Dostałam receptę na duphaston. Gdy wróciłam do domu zaczęło mi się lekkie krwawienie. Dzisiaj już ustało. Mój okres zwykle trwa dłużej i jest bardziej obfity. Czy to krwawienie to była miesiączka, czy było ono po prostu spowodowane wizytą u ginekologa?

Co do plamnienia może pojawić się po badaniu ginekologicznym.