Zatrzymanie się miesiączki przy tabletkach antykoncepcyjnych

witam serdecznie , problem mój polega na tym że zatrzymała mi się miesiączka od 2 miesięcy na tabletkach antykoncepcyjnych. bardzo zle się czuje , pocę się takie uderzenia częste gorąca i zawroty głowy . do lekarza dostanę się za 3 tygodnie dopiero i nie wiem jak sobie poradzic bo nie da się fukcjonować . wiecznie zmęczona bez siły i obojętna , ból głowy ! leki na nadcisnienie , niedoczynnosc tarczycy zmienione ponad miesiąc temu, leki na serce i depresje . proszę o radę .dziękuję serdecznie

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli nie jest Pani w stanie obecnie dostać się do swojego ginekologa, należy jak najszybciej udać się lekarza rodzinnego, który zadecyduje co w tej sytuacji zrobić.
Pozdrawiam