Stosowanie szałwii w tabletkach na nadmierne pocenie się

Zacząłem brać od wczoraj szałwię w tabletkach przeciw poceniu się. Nie ma jednak na opakowaniu dokładnie jak je stosować. Chodzi mi o to jak długo można je stosować, czy nie szkodza jak sie przyjmuje inne leki, jaki mają wpływ na prowadzenie pojazdów i czy przy szałwi w tabletkach można pić alkohol, czy trzeba odstawić? Z góry dziękuję

witam,
można ją stosować 1-3 tabl. na dzień, przez tyle, ile Pan chce czasu przyjmować.
Na prowadzenie pojazdów nie wpływa.
Alkohol można spożywać, aczkolwiek z uwagi na inne leki przyjmowane przez Pana nie udzielę odpowiedzi bo nei wiem jakie Pan przyjmuje jeszcze leki.