Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zatrzymanie wody w organizmie przy antykoncepcji hormonalnej

Dzień dobry. Przy drugim opakowaniu Sylvie 20 zaczęła mi się zatrzymywać woda w organizmie. Przyznam, że jest to b. niekomfortowe uczucie. Czy po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej wszystko wróci do normy? Czy woda powinna zejść sama? Czy konieczna będzie jakaś farmakologia?
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Powinna Pani odstawić te genetyczne tabletki i obrzęki powinny ustąpić, zapraszam do dobrania lepszych tabletek.

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. W pracy zawodowej skupia się na ginekologii plastycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Laseroterapii Ginekologicznej. Odznaczony certyfikatem Laur Pacjenta 2013.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy