Zatwardzenie i uczucie osłabienia

Witam mam problem od dłuższego czasu mam zatwardzenia, czuję się bardzo osłabiona, jakby to było możliwe to mogłabym spać cały dzień, bardzo szybko się męczę i mam zadyszkę po wejściu na 3 piętro. Mam raptm 27 lat i zawsze byłam bardzo aktywną osobą i takich problemów nie mialam. Zawsze byłam osobą bardzo szczupłą i aktualnie ważę 45,7 kg są dni kiedy jem bardzo duzo a są dni takie kiedy nie mam ochoty na jakiekolwiek jedzenie i jem bardziej z rozsądu. Natalia

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.