Zawartość hormonów w tabletkach Atywia, a konieczność przyjmowania ich w określonej kolejności

Chciałabym się dowiedzieć czy tabletki atywia mają taką samą dawkę hormonu i czy w związku z tym moge przyjmować je nie po kolei

-1 tabletka
-kolejność przyjmowania
Dlatego tabletki przyjmuje się zgodnie z instrukcją, chyba że lekarz prowadzący zaleci inny schemat przyjmowania.