Zawroty głowy a anemia

Mam 19 lat 165 wzrostu 50 kg pół roku temu miałam stwierdzona anemie ale została ona wyleczona . Często pojawiają sie u mnie bóle głowy nieraz z mrowieniem przed oczami . Po wstaniu z łózka rano czasami kreci mi sie w głowie . Ciśnienie zmierzone dzisiaj wynosił 106/54 64 puls . Szybko sie mecze w czasie zmeczenia np na wf mam problemy z oddychaniem oraz czuje ból zębów i pulsowanie w dziąsłach oraz szybkie meczenie sie mięśni Pytałam swojego dentysty ze strony zębów jest wszystko w porządku .

Witam, pół roku to długi okres. Proszę iść ponownie do lekarza i zrobić badania. Anemia łatwo powraca jeżeli żyjemy w stresie oraz źle się odżywiamy. Oczywiście przyczyny mogą być również inne. Zachęcam też do skorzystania z poradni dietetycznej, aby przeanalizować Pani nawyki żywieniowe. Być może tu znajduje się najważniejsza przyczyna Pani dolegliwości. Pani wskaźnik masy ciała wynosi 18. Jest to wartość graniczna normy BMI (18-25). Może być Pani niedożywiona. Serdecznie pozdrawiam, Anna Brinken