Zawroty głowy a antybiotyk Clarithromycin

W ciagu tygodnia trzy razy zmieniano mi antybiotyk, ostatnim był clarithromycin. Skonczyłam go brac w poniedziałek wieczorem z powodu mocnej zgagi, ktora utrzymywała sie do wczoraj. Od zakończenia brania antybiotyku mecza mnie jednak zawroty głowy. Czym one moga byc spowodowane? Antybiotyk bralam na zapalenie piersi, nie bylam w ciazy. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.