Zawroty głowy a możliwość ciąży

Okres miałam 24.12.2013 r. cykl mój trwa 31 dni . w dni płodne miałam stosunek z wytryskiem dniach 8.01 i 9.01 , temperatura cały czas utrzymuje się 37.1 stopni , piersi mnie bolą , troszkę brzuch mnie bolał, zdarzyło się że kręciło mi się w głowie... proszę o odpowiedzieć

Lek. Marta Gryszkiewicz

Rozumiem, że pytanie brzmi - czy mogę być w ciąży...
Nie można tego wykluczyć. Proszę wykonać test ciążowy 14 dni od ostatniego stosunku w dni płodne.