Zawroty głowy a możliwość przyjmowania leku Hemofer
od kilku tyg mam zawroty glowy i uczucie jakby po alkoholu oraz uczucie lekkiego plywania tk i eeg ok neurologicznie ok lekarz stwierdził bez morfologii że mam nidotlenienie organ i krwi zapisał hemofer nie wiem czy mogę go bezpiecznie przyjmować mam obawy proszę o pomoc

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
73 poziom zaufania
Hemofer można przyjmować bezpiecznie także przy zawrotach głowy. To prawdopodobne że ma Pani niedokrwistość- jednak lepiej byłoby wykonać morfologię przed leczeniem aby ułatwić ocenę jego skuteczności.