Zawroty głowy a praca przed komputerem

Witam,mam 27 lat pracuję przy komputerze od mniej więcej 5 lat. Ostatnio często- prawie codziennie mam ból karku/ szyi, ból głowy, mroczki przed oczami. Około 3 lata temu miałem dopplera tętnic szyjnych RTG i nic nie stwierdzono. Ale czasem (raz na tydzień, na dwa tyg.) podczas pracy na komputerze będąc w nie naturalnej pozycji ciała mam lekkie zawroty głowy.Czy mogę łączyć te fakty? Dodam, że mam silny stres (lekka nerwica, z którą walczę :) ) Czy przed lekarzem można sposobów domowych?

W przypadku wystąpienia bólów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem. W diagnostyce bólów głowy i wszsytkich innych bólów, podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, charakter, czas trwania, objawy towarzyszące itd itd...Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych.

Rtg niewiele wnosi wiedzy na temat zmian dotyczących osi strukturalno-czynnościowej jaką jest kręgosłup. Znacznie dokładniejszym badaniem, pokjazujacym wszystkie struktury budujace " kręgosłup" jest MRI.