Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zawroty głowy i białe plamki u 19-latka

Miałem bardzo lekki ból głowy (dopiero był odczuwany jak "potrząsnąłem głową" na boki), normalnie bym tego bólu nie zauważył ale od dzieciństwa mam taki "tik" sprawdzania czy "boli" mnie głowa poprzez potrząśnięcie głową. Po około 3 tyg pojawił się ból głowy "normalny" czyli funkcjonując normalnie można było go odczuć. Mam lekkie zawroty w głowie w ciągu dnia i plamki białe "latają". Pojawiło się takie lekkie ciśnienie miedzy oczami a czołem.Czy to może być spowodowane stresem i tym że mało jem?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Udar - kiedy wezwać karetkę?

P { margin-bottom: 0.21cm; } Jednostronna bezwładność, drętwienie kończyn, niewyraźne mówienie i problemy ze zrozumieniem mowy, ostry ból głowy ? to objawy udaru mózgu. Istnieje kilka objawów poprzedzających udar, będącymi sygnałami ostrzegawczymi.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane objawy jak najbardziej mogą być wynikiem napięcia emocjonalnego jak i nieprawidłowej diety. Teoretycznie może być to także wynik nadciśnienia, infekcji jak i wielu innych schorzeń. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz pokieruje dalszym postępowaniem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy