Zawroty głowy i wysoki puls przy tachykardii

Witam! Jestem młodą kobietą u której stwierdzono częstoskurcz napadowy. Chciałam się spytać (gdyż wizytę u kardiologa mam dopiero we wrześniu) o mój wysoki puls. Zawsze z rana źle się czuję, kręci mi się w głowie no i właśnie ten wysoki puls(120-180) Czy to normalne przy tachykardii?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podwyższony puls jest objawem częstoskurczu. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który zastosuje leczenie do czasu wizyty u kardiologa.