Zawroty głowy i zaburzenia ostrości widzenia

Witam od dwóch tygodni mam zawroty głowy i czasem mniej ostro widzę. Nie zauważyłam żadnej zasady co do występowania zawrotów (np. zmiana pozycji ciała). Zrobiłam badani krwi HGB -13,1g/dl, HCT38,9%, RBC 4,09, MCV 95,00fl, MCH 32,0 pg, MCHC33,7g/dl, RDW 15,8%, WBC 5,9, GRAN% 55,6%, LYM% 37,5%, MID%6,9%, GRAN 3,2, LYM 2,2, MID 0,5, PLT 248, MPV9,4fl, OB 16 mm po 1h, Żelazo 69, TSH 0,97uUL/ml. Czy wyniki krwi są dobre i czy coś ma wpływ na te zawroty? Jakie jeszcze powinnam zrobić sobie badania?

Witam. Wyniki są dobre Zawroty mogą być powikłaniem po np. grypie..Polecam laryngologa, jeśli nie wyjdzie chory błędnik, i nie ma Pani niskiego RR,lub np. boreliozy,to robimy CT głowy celem wykluczenia chorzeń np. móżdżku. Pozdrawiam