Zawroty głowy od trzech dni a przyjmowanie leku Augmentin

Dzien Dobry, moje objawy to zawroty glowy - nie moge podniesc glowy do gory czy do dolu bo kreci mi sie w glowie po czym ciagnie mnie na wymioty. Zawroty mam od trzech dni. Biore antybiotyk z przepisu lekarza dwa razy dziennie augumentin 1000mg ale nie pomaga. Z gory dziekuje za pomoc.

Witam,

Warto w miarę możliwości udać się jak najszybciej do lekarza (proszę rozważyć wizytę u neurologa), który po zbadaniu Pani zleci odpowiednie leczenie. Zapewne konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań, które pozwolą ocenić przyczynę Pani dolegliwości.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz

Antybiotyk potrzebuje czasu aby zadziałać, a niestety nie wiem jak długo go pani przyjmuje ( od 3 dni, wcześniej, krócej, przed czy po wystąpieniu zawrotów po raz pierwszy - to wszytko to bardzo istotne informacje ), a przed wszystkim, nie wiem z jakiego powodu pani go przyjmuje ( z powodu zawrotów głowy -> zapalenie ucha? z innego powodu -> wtórne zakażenie ucha środkowego/wewnętrznego ? kiepska tolerancja leku ?) W każdym razie, proponuje poinformować o tym lekarza prowadzącego.