Zawroty głowy po stosunku

Witam Nie zauważyłam żadnych zmian zwyrodnieniowych ani bólów kręgosłupa,szum uszu ciśnienie mam różne i pierwszy raz złapał mnie taki zawrót głowy że myślałam że pokój wiruje i to się pojawiło zaraz po stosunku, dziś czuję już lekkie zawroty jak się z chylę czy dam głowę do góry. Dziękuję za odpowiedz Pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek płciowy jest sporym wysiłkiem fizycznym. Być może doszło do chwilowego spadku poziomu cukru lub zmian wartości ciśnienia tętniczego. Jeżeli ma Pani wątpliwości to warto zgłosić się do lekarza celem badania.