Zawroty głowy przy zmianie pozycji i zaburzenia równowagi

Witam.Mam taki problem ze od paru dni kreci mi sie bez powodu w głowie,jak sie schylam,siedze,czy obracam głowe.Wczesniej miałam silne bóle głowy ale mialam jekitowke i odstawiłam kawe wiec myslałam ze to przez to.Boli mnie tez przy szyji czasem,przez te zawroty rozmazuje mi sie obraz czasem.Dodatkowo boli mnie brzuch dosc czesto.Mam tarczyce niedoczynnosc.Jaka moze byc tego przyczyna?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

proszę skontaktować się z neurologiem, lekarz zleci badania i poprowadzi leczenie dalej.

Pozdrawiam