Zawroty głowy, zapalenie gardła i utrata przytomności u 14-latki

Witam , jestem matką 14 letniej Natalii, która od pewnego czasu ciągle choruje przeleżała prawie dwa tygodnie w domu z zapaleniem gardła na dwóch antybiotykach i znowu chora. Tydzień temu zemdlała i straciła przytomność na chwile. Cały czas już od kilku tygodni boli ją głowa, ma zawroty głowy, jest bardzo osłabiona. Dziwnie je. Nie chce jesc wogóle mięsa, chleba itd za to je słodycze. Byliśmy już u kilku lekarzy . Córka ma podejrzenie anemii ale wyniki ma w normie cukier wynosi 91 a zelazo 55.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, stężenie żelaza, według ogólnych norm jest nieco obniżone ( w laboratorium wykonującym oznaczenie może być inna norma). Proszę skonsultować się z pediatrą, który wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam.