Zawroty i bóle głowy, zaburzenia równowagi i drżenie rąk u osoby chorej na epilepsję

Witam,leczę się na epilepsję.Od jakiegoś czasu miałam zawroty głowy,bóle traciłam równowagę,miałam też drżenie prawej ręki.Zgłosiłam to neurologowi,który posłał mnie na TK.Wynik jest niewyraźny wyszły jakieś cienie,więc dostałam skierowałam na RM i niestety nie dałam rady wykonać badania ze względu na silna klaustrofobię.Robiłam już 3podejścia dostałam nawet środek odczulający gdyż w przeszłości wystąpiło u mnie uczulenie na kontrast.Lekarz podejrzewa guza szyszynki .Czy to może być guz?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez wykonania badania nie można potwierdzić podejrzeń lekarza. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.