Zawroty i ucisk głowy po związaniu włosów

Od paru miesięcy przy nawet lekkim ziązaniu włosów gumką czy klamra czuję jakby zamulenie,lekkie zawroty i po jakimś czasei bol/ucisk głowy/.dodatkowo przy niskim upięciu szczegolnie bardziej po jednej stronie,odruch wymiotny.'zamulenie.pojawia sie też przy posmarowaniu woskiem brwi,wrazenie przeciążenia skóry,takie przesadzone.Czy może to być jakaś nagla przeczulica skory?bol od lekkiego nawet naciągniecia?Czy coś innego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Koneiczne jest badanie lekarskie, w tym neuroloigiczne, sugeruję udac sie do lekarza, najlepiej neurologa.
Pozdrawiam