Zażycie tabletki Daylette z opóźnieniem

Dzień dobry, chcialam zapytać czy jeśli zażyłam 20 tabletkę leku daylette z 5 godzinnym opóźnieniem, to muszę rozpocząć kolejne opakowanie bez zażywania tabletek placebo? Podczas ostatniego opakowania nie zażylam tych tabletek, a słyszałam że robienie w ten sposób 2 razy pod rząd jest nieporządane.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! 5 godzinne opóźnienie nie ma żadnego znaczenia. Nie ma powodów do niepokoju.