Pomyłka w zażywaniu tabletek i brak miesiączki

witam! mam straszny problem... zapomniałam zażyć dwie ostatnie czynne tabletki Daylette . Kiedy się zorientowałam zażyłam obie naraz i przeszłam do zrobienia czterodniowej przerwy. w czasie zażywania tabletek placebo nie wystąpiła miesiączka. Pojawiły się tylko bóle podbrzusza. dzisiaj powinnam otworzyć nowe opakowanie , ale nie wiem czy słusznie... proszę o odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Brak krwawienia najpewniej jest wynikiem zażycia dwóch tabletek na raz. Nie ma powodów do niepokoju. Proszę rozpocząć przyjmowanie tabletek z nowego blistra.