Zażywanie leków na nadciśnienie a możliwość dołączenia Lorafen

Zażywam leki Tricate oraz Daneb.Są to leki na nadciśnienie.Jestem Pacjentem w wieku Emerytalnym. Czy można zażywać Lorafen z tymi lekami?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie ma Pan przeciwwskazań do jego stosowania to można, trudno mi to jednak jednoznacznie stwierdzić bez dodatkowych informacji.