Zażywanie tabletek a rozmiar biustu

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad antykoncepcją. Moje piersi rosną i maleją w raz z cyklem miesiączki, raz mniejsze, raz większe. Jestem już po ciaży i nie planuję jak na razie kolejnej, i chcę się dowiedzieć, czy jeżeli tak dzieje mi się z piersiami, to czy po zażywaniu tabletek istnieje możliwość na ich powiększenie?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Trudno powiedzieć, jak zareaguje Pani organizm, ale u wielu kobiet (choć nie u wszystkich) podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej biust nieco się powiększa. Nie jest to zazwyczaj bardzo duża różnica, ale jednak.

Pozdrawiam!