Zbyt krótka erekcja u 20-latka

Witam, Mam 20 lat i mój problem dotyczy głownie zachowań seksualnych. Generalnie chodzi o to że od jakiegoś czasu nie mogę zaspokoić swojej partnerki, ponieważ moja erekcja jest krótka, a jak już się uda ją podtrzymać to wtedy szybko następuje "finał" z mojej strony. Dodam też że przy dłuższej grze wstępnej, bardzo ciężko jest mi osiągnąć erekcję, która pojawia się praktycznie wraz z pierwszym dotykiem partnerki, a później stopniowo zanika.

W leczeniu najpierw należy zająć się erekcja, jej poprawą.
Przedtem potrzebna jest diagnostyka, dlaczego tak się dzieje...
Wskazana wizyta u lekarza seksuologa.
Pozdrawiam Swiatecznie. JW