Zbyt mała główka w 31. tygodniu ciąży

Jestem w 31 t.c. (ale na 100% nie jestem pewna terminu o.m.). Podczas USG lekarz był zaniepokojony małą główką. BPD 6,99 HC 26,31 AC 25 cm FL 5,8 przypuszczalna masa 1393 g Powiedział, że taka może być uroda dziecka, może ten termin nie jest dobrze obliczony, a może małogłowie. Na razie chce zrobić specjalistyczne badanie serduszka, czy nie ma jakiejś mikrowady hamującej rośnięcie. Inne parametry oraz struktury mózgowe - ok. Pierwsze dziecko - m 3100, dł 50, ob. głowy 33, ob. klatki 32.

Proszę się nie niepokoić i wykonywać zalecenia prowadzącego ginekologa. Prawdopodobnie badania serca płodu wyjaśnią obecną sytuację.