Zdiagnozowanie cukrzycy u 6-latki

Witam .dowiedziałam się tydzień temu że córka lat 6 ma cukrzycę , aktualnie jesteśmy w Niemczech w szpitalu ale mój język zbyt dobry nie jest i nie bardzo się rozumiemy z lekarzami . Chciałabym zadać pare pytań. 1: od czego zależy tu mówią Factory np.0,5 lub 0,75 ? 2: Jakie mogą byc skutki nie podania insuliny ? 3: jaki jest odpowiedni wynik cukru we krwi . Od ilu do ilu ? Z gory bardzo dziękuję za odpowiedzi .

Lek. Tomasz Budlewski

norma na czczo to 70-99, nie podanie insuliiny przy wysokim poziomie glikemii moze prowadzic do spiączki cukrzycowej, konieczna jest rozmowa i wytłumaczenie wszystkiego, proponuje koniecznie umowic się z tlumaczem lub osobą na tyle rozumiejaca jezyk aby wszystko wytlumaczyc. niestetz w tego tzpu portalach bey poznania wynikow badan ciezko jest dokladanie sie wypowiedzieć.